çilingir

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Master Kilit TIC.LTD.ŞTI üretici yenilikçi ve pratik olma özelliğine sahip olan tek anahtarcı firmasıdır. 1970′den beri Tüm türkiyede türkiye genelinde hizmet sağlamaktadır. Tüm insanların yaşam alanları ve insanların doğal ihtiyaçlarını giderbilme ve o ihtiyaçlarla uyum içinde çalışmaktayız. Bu sebeple değişen dünya ihtiyaçlarına firmamız olarak yenilikçi bakış açısı ile hizmet sağlamaktayız. Kapı açma Kilit modelleri Oto Çilingir Anahtar Kopyalama gibi insanların bir parçası olan bu best online casino sites sistemleri yüksek verimlilik ve sürekli performans ve uzun ömürlük estetik tasarımlarımızla yaşam mekanlarına değer katmaktayız. Daha güvenilir ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak Insanlara güven problemini aşılamak için tüm bildiklerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak tüm türkiye genelinde rekabet ortamında kaliteli ürün çeşitlerimizi çoğaltarak mevcut müşterilerimize yenilerini sağlamak en büyük prensibimizdir.Müşteri odaklılık, Dürüstlük, Güven, Kalite yaşanır teminatlarımızla firmamızın her zaman Hedefi Kalitedir!

Misyonumuz :

Mesleki teknik eğitimin gerektirdiği bilgi ve beceri ile teknolojik gelişimlerde yüksek standartlarla tüm türkiyede ve eskişehirde aranılan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz :

Kaliteli, adil, kolay erişilebilir, insan odaklı hizmet veren, aktüeryal ve mali açıdan sürdürülebilir bir sosyal güvenlik sistemini yürütmek ve geliştirmektir.

 

Hizmetlerimiz

  • Kapı açma
  • Güvenlik Sistemleri ( Kapı, Otomobil Kasa )
  • Anahtar Kopyalama ( Oto, Çelik Kapı, Çelik Kasa )
  • Kameralı Güvenlik Sistemleri ( Giriş Çıkış Binlar Ev ) İçin

İş Ortaklarımız